Niepubliczny Punkt Przedszkolny ul. Augustowska 31 54 - 112 Wrocław - Maślice Tel. do Dyrektora: +48 693 386 293 Tel. do grupy: +48 726 446 019

Cennik


PUNKT PRZEDSZKOLNY 2021/2022


Wpisowe - 0 zł
Czesne - 750 zł
Catering - 17 zł / dziennie (dieta ? 19 zł / dziennie)
Okres adaptacyjny - 0 zł
Odpisy - za każdy dzień choroby dziecka (min. 10 dni roboczych) - 5 zł
  

*Wpisowe: nie pobieramy opłaty wpisowej

*Czesne: w cenie czesnego zawarte są wszystkie zajęcia obligatoryjne oraz niektóre dodatkowe.

Zajęcia dodatkowe, ujęte w kwocie czesnego to: język angielski, język niemiecki, język migowy, tańce, rytmika i zajęcia autorskie (cykl: "Mały Kucharz", "Poznajemy zawody", "Klub Małego Podróżnika", "Kolorowe Dni", "Delfinek naukowcem").

Zajęcia dodatkowe, płatne osobno to: dogoterapia, alpakoterapia, logopeda, ceramika, gimnastyka korekcyjna, zajęcia z instrumentami muzycznymi, występy teatrzyków przyjezdnych oraz inne zajęcia, zaplanowane na dany rok przedszkolny. Kwoty są ustalane i podawane na pierwszym zebraniu z Rodzicami (roczny koszt zajęć dodatkowych to ok. 650 ? 700 zł)


Dla Rodziców, którzy polecą nasze przedszkole innym Rodzicom, oferujemy rabat na czesne w wysokości 10 % przez 2 miesiące.

Wyżywienie w formie cateringu: pierwsze śniadanie, drugie śniadanie, zupa, obiad, podwieczorek.

W cenę wyżywienia wliczone są również napoje dla dzieci bez ograniczenia (woda mineralna, herbatki owocowe, kompoty).


Okres adaptacyjny ? to czas 1 tygodnia, w którym można przyprowadzić do nas dziecko na dowolną liczbę godzin (1, 3 a nawet 11) i zobaczyć, czy Dziecku i Państwu będzie się u nas podobało. Po okresie tygodnia podejmujecie Państwo decyzję. Jeżeli zdecydujecie się zostać u nas, okres adaptacyjny jest dla Państwa gratis. Jeżeli stwierdzicie, że jednak to jeszcze nie ten czas, wtedy okres adaptacyjny również jest dla Państwa gratis:)

Odpisy - za każdy dzień nieobecności dziecka w żłobku w czasie choroby trwającej min. 10 dni roboczych oferujemy odpis w kwocie 5 zł za każdy dzień.